O Nas

„Myślenie Krytyczne dla Biznesu” to Firma, która oferuje szkolenia z myślenia krytycznego od prawie 20 lat (wcześniej znana jako „TOC dla Edukacji Polska”).

Założycielem Firmy i jej główny trenerem jest Pan Maciej Winiarek – osoba, która sprowadziła praktyczne myślenie krytyczne do Polski. Przez kilkanaście lat związany z TOC (Teoria Ograniczeń E. Goldratta), teraz rozszerzył swoją aktywność szkoleniową o kilkadziesiąt nowych narzędzi z Harvardu oraz całe procesy myślowe związane z podejmowaniem decyzji, zarządzaniem zmianą, zarządzaniem konfliktami, itp. – wszystko w kontekście krytycznego myślenia. 

Do tej pory Pan Maciej Winiarek przeszkolił już kilkanaście tysięcy osób w Polsce – z edukacji oraz biznesu. Więcej o wiedzy i doświadczeniach p. Winiarka mogą znaleźć Państwo tu (www.maciejwiniarek.pl)

Maciej Winiarek jest wykładowcą na uczelni „Akademia Leona Koźmińskiego na kierunku „Lider Innowacji”, gdzie zajmuje się kształceniem umiejętności liderów i facylitatorów zespołów projektowych w zakresie projektowania innowacyjnych produktów i usług, skoncentrowanych na realnych potrzebach klientów i użytkowników.

O nas
arroe-shape2

Celem naszej Firmy jest edukowanie Polaków (w biznesie, edukacji, rodzinie) w obszarze  krytycznego myślenia, aby podejmowali lepsze decyzje, aby przejmowali odpowiedzialność za własne życie.

Krytyczne myślenie jest też dla nas fundamentem społeczeństwa obywatelskiego. Czym więcej osób będzie miało rozwiniętą tę kompetencję, tym szybciej Polska stanie się krajem z odpowiedzialnym społeczeństwem, które nie daje się manipulować.

Wolno, samodzielnie myślący obywatele – w każdym wieku, w każdym zakątku kraju – są naszym celem.

Myślenie krytyczne

Jesteśmy jedyną Firmą na rynku szkoleniowym, która specjalizuje się tylko w tym jednym temacie – krytycznego myślenia. Poświęcamy wszystkie swoje zasoby, aby cały czas rozwijać się w tym obszarze.

Nasza oferta szkoleniowa cały czas rośnie, dostosowując się do coraz większych potrzeb rynku w kontekście krytycznego myślenia.

O nas

Kompetencja krytycznego myślenia jest dziś uznawana za najważniejszą do rozwoju – na wszystkich szczeblach organizacji. Jest to ustrukturyzowany proces wymagający pewnej dyscypliny.

Ale mając odpowiednie narzędzia myślowe staje się to łatwe, praktyczne i bardzo efektywne. Wszystkiego tego można nauczyć się na naszych szkoleniach, kursach online. Nasze, już prawie 20-letnie doświadczenie, w tym obszarze pomaga nam tworzyć najbardziej praktyczne szkolenia dla wszystkich grup zawodowych oraz dla wszystkich poziomów w organizacji.

Jako jedyni mamy doświadczenie z narzędziami krytycznego myślenia – jak ich nauczyć, jak je wykorzystywać w codziennej pracy, jak to zrobić już następnego dnia po szkoleniu. Wiemy również jak je adaptować pod konkretne potrzeby szkoleniowe zgłoszone przez zainteresowane organizacje.

Myślenie Krytyczne w Pracy

Nasze wyróżniki;

1️⃣ Jesteśmy pierwszą organizacją w Polsce, która wprowadziła myślenie krytyczne na polski rynek edukacyjny i biznesowy

2️⃣ Mamy prawie 20 lat doświadczeń z wdrażania (szkoleń) z myślenia krytycznego

3️⃣ Mamy najbogatsze zasoby z myślenia krytycznego na rynku – ponad 70 narzędzi – szkolimy z nich już od 2008 roku.

4️⃣ Mamy własną platformę e-learnignową

5️⃣ Współpracujemy z zagranicznymi trenerami

6️⃣ Mamy szkolenia rozłożone na 3-5 lat rozwoju

7️⃣ Jesteśmy w stanie przygotować szkolenie (kurs) dla każdej branży

8️⃣ Do tej pory przeszkoliliśmy ponad  15.000 osób z myślenia krytycznego

9️⃣ Jako jedyni na rynku posiadamy szkolenia z narzędzia jak i z całych procesów, np. podejmowania decyzji, rozwiązywania konfliktów

🔟 Uczestniczymy w światowych konferencjach o myśleniu krytycznym

0
Trenerów
0
przeszkolonych nauczycieli
0
przeszkolonych placówek oświatowych
0
konferencji

Feedback

Mówią O Nas